Küçükçekmece Kombi Servisi

Küçükçekmece Kombi Servisi

Küçükçekmece Kombi Servisi

Küçükçekmece Kombi Servisi olarak Küçükçekmece ilçesinde tüm marka kombilere hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece Kombi servisi olarak Küçükçekmece kombi arıza servisi, Küçükçekmece kombi bakım servisi, Küçükçekmece kombi arızaları ve Küçükçekmece kombi petek temizliği hizmetlerini vermekteyiz. Servis olarak deneyimli mesleki yeterlilik ve ustalık belgesine sahip olan kalifiye personellerle çalışmaktayız. Bunun nedeni kombi doğalgazla çalıştığı için çok tehlikeli bir gaz yakıcı cihazdır ve bunların arıza, bakımları herkes tarafından yapılmamalıdır. Bunların tamir veya bakımlarında yapılacak en ufak hata ve eksik ölümcül sebepler doğura bilir. Örnek vermek gerekirse tamirat veya bakım sonra iyi sıkılmayan gaz hortumu gaz kaçıra bilir kombiye yapılan işlemden sonra yapılmayan gaz kontrolü ev halkını zehirleyip öldüre bilir. Unutulmamalıdır ki doğalgaz kokusuzdur bu yüzden kombiyi tamir veya bakım yaptırayım derken hayatınızdan olabilirsiniz.

 

Küçükçekmece Kombi Bakım servisi

Kombiler kış ayların yoğun bir şekilde çalışarak evinizi ısıttığı gibi aynı zamanda sıcak su ihtiyacınızı da karşılamaktadır. Bu yoğun çalışmaların sonucu kombiler yıpranmaktadır bu sebepten dolayı çeşitli arızalar oluşturmaktadır. Bazen bu arızalar o kadar büyük ve yüksek maliyet çıkardığından komple değişmesi gereke biliyor. Bunun önüne geçmek için ve sağlığınızı tehlikeye atmamak için yılda bir bakım yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı yaparak yıpranan veya toz kirden bozulmaya yeni başlayacak bir fan motorunu bakım yaparak değişmekten kurtula bilirsiniz. Küçükçekmece Kombi Bakım Servisi olarak kombi bakımıyla ilgili daha fazla bilgi için kombi bakım sayfamızı ziyaret edebilir veya aşağıdaki videomuzu seyredebilirsiniz.

 

 

Küçükçekmece Kombi Petek Temizliği Servisi

Petek temizliği yaptırarak hem kombinizin pis ve çamurlu suyla çalışmasının önüne geçerseniz hem de uzman kişiler tarafından yapılırsa doğalgaz faturanızda yüzde 20 ile 30 arasında tasarruf sağlarsınız. Tabi uzman ve işin ehli kişiler tarafından yapılırsa petek temizliği sadece tahliyeden suyu boşaltmak yeniden kombiye su vererek yapılmaz. Bunun hiçbir faydası yoktur çünkü önemli olan peteklerdeki yukarıdan aşağıya doğru inen gözeneklerdeki pisliklerin, tortuların ve çamurların temizlenmesidir. Bunu anca darbeli 8 barlı kompresörlü makinayla yapılabilir. Ayrıntılı bilgi için Kombi Petek Temizliği videomuzu seyrede bilirsiniz.

 

 

Küçükçekmece Kombi Arıza Servisi

Kombiler yaz kış demeden evimizde veya iş yerimizde ihtiyaç duyduğumuzda bize sıcak su ve bulunduğu ortamı ısıtmaya yarayan aletlere denir. Kombiler senenin 365 günü çalışmaktadır bu sürekli çalışmanın sonucunda arızalar meydana gelmektedir. Bu arızalar kimi zaman ufak kimi zaman büyük olabiliyor. Küçükçekmece Kombi Arıza Servisi olarak bazı arızalar hakkında bilgi vereceğiz.

 

Kombinin Suyu Bitti Ne Yapmalıyım

Kombinizin suyu bitmişse çalışmayıp su yok hatasına girmiştir öyle bir sıkıntınız varsa ilk olarak kombinizin altında bulunan su doldurma musluğundan su vermeniz gerekmektedir. Su verirken musluğu az açın yoksa aniden çok fazla su alıp tahliyeden dışarı atabilir. Suyu ne kadar vermeliyim dediğinizi duyar gibiyim 1.5 bar ile 2 bar arasında olmalıdır çok fazla kesinlikle vermeyin yoksa kombiniz tahliyeden suyu dışarıya atar.

 

Kombi Neden Çalışmaz

Kombinizde böyle bir şikayet varsa ilk olarak kombiye elektrik geliyor mu onu kontrol etmelisiniz elektrik gelmiyorsa sigortasını veya prize bağlıysa prizini kontrol edin. Kombi ekran ışığı var yazılar görünüyor ise elektriksel bir sorunu yok demektir o zaman kombi gaz vanasının açık olduğuna emin olun. Gaz vanası açık ise evinizde gaz kesintisi olup olmadığını kontrol edin bunu ocağınızı yakarak bakabilirsiniz. Gazla ilgili bir sıkıntı yoksa artık kombinizde arıza olduğu kesinleşmiştir kombinizi bir kere açıp kapatın daha sonra petek veya su konumunu deneyin. Kombiniz eskiyse herhangi bir arıza varsa arızanın anlamına gelen ışık yanar yeni tip ise ekranda hata kodu verir bu sayede kombide ne arıza olduğu hakkında bize bilgi verir. Küçükçekmece Kombi Servisi olarak tüm marka kombi arıza kodlarını sayfamızdaki linkle koydun markanıza göre o linke tıklayarak tüm arıza kodlarına ulaşa bilirsiniz.

 

Kombi Arıza Kodları

 

Küçükçekmece Baymak Kombi Servisi Arıza Kodları https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-baymak-kombi/

 

Küçükçekmece Buderus Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-buderus-kombi/

 

Küçükçekmece Eca Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-eca-kombi/

 

Küçükçekmece Demirdöküm Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodu-demirdokum-kombi/

 

Küçükçekmece Vaillant Kombi Servisi Arıza Kodları   https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-vaillant-kombi/

 

Küçükçekmece Ferroli Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-ferroli-kombi/

 

Küçükçekmece Protherm Kombi Servisi Arıza Kodları   https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-protherm-kombi/

 

Küçükçekmece Termodinamik Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-termodinamik-kombi/

 

Küçükçekmece Viessmann Kombi Servisi Arıza Kodları   https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-viessmann-kombi/

 

Küçükçekmece Bosch Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-bosch-kombi/

 

Küçükçekmece Beko Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-beko-kombi/

 

Küçükçekmece Baykan Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-baykan-kombi/

 

Küçükçekmece Ariston Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-ariston-kombi/

 

Küçükçekmece Arçelik Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-arcelik-kombi/

 

Küçükçekmece Alarko Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-alarko-kombi/

 

Küçükçekmece Airfel Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-airfel-kombi/

 

Küçükçekmece Termoteknik Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/hata-kodlari-termoteknik-kombi/

 

Küçükçekmece İmmergas Kombi Servisi Arıza Kodları   https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-immergas-kombi/

 

Küçükçekmece As Royal Kombi Servisi Arıza Kodları   https://www.ustamservis.net/ariza-kodlari-immergas-kombi/

 

Küçükçekmece Süsler Kombi Servisi Arıza Kodları  https://www.ustamservis.net/susler-kombi-hata-kodlari/

No Comments

Post A Comment