Küçükçekmece Bulaşık Makinesi Servisi

Küçükçekmece Bulaşık Makinesi Servisi

Küçükçekmece Bulaşık Makinesi Servisi

Küçükçekmece bulaşık makinesi servisi

Küçükçekmece bulaşık makinesi servisi olarak deneyimli teknik personellerimizle Küçükçekmece ilçesinde hizmet vermekteyiz. Servis personellerimiz gerekli eğitimlerini aldıktan sonra mesleki yeterlilik ve ustalık belgelerini alırlar. Servis personelimizin deneyimli olması sayesinde bulaşık makinenizdeki tüm arızalar en kısa sürede çözüme ulaşır. Küçükçekmece ilçesindeki Atakent mahallesi, Atatürk mahallesi, Beşyol mahallesi, Cennet mahallesi, Fatih mahallesi, Fevzi çakmak mahallesi, Gültepe mahallesi, Halkalı merkez mahallesi, İnönü mahallesi, İstasyon mahallesi, Kanarya mahallesi, Kartaltepe mahallesi, Kemalpaşa mahallesi, Mehmet akif mahallesi, Söğütlü çeşme mahallesi, Sultan murat mahallesi, Tevfikbey mahallesi, Yarımburgaz mahallesi, Yeni mahalle, Yeşilova mahallelerine hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece bulaşık makinesi servisi olarak bulaşık makinelerinde görülen başlıca arızalar hakkında bilgi vereceğiz.

 

Bulaşık Makinesi Suyunu Almıyor

Bulaşık makinenizi suyunu almıyor ise ilk yapmanız gereken makinenin takılı olduğu musluğun açık olup olmadığını kontrol edin. Musluk açık ise hortumda bi tıkanıklık olup olmadığını kontrol edin hortumu saat yönünün tersine doğru çevirerek açın hortumda sorun yok ise tekrar yerine takın. Hortum ve muslukta sorun olmadığı için sorun bulaşık makinenizin su alan parçası su ventili , su okuyucu sensöründe veya elektronik kartta sorun olabilir. Bu parçaların hangisinde sorun olduğunu tespiti için Küçükçekmece bulaşık makinesi servisi olarak bizi araya bilirsiniz.

 

Bulaşık Makinesi Çalışmıyor

Bulaşık makinesi çalışmıyor şikayeti varsa ilk olarak makinaya enerji gelip gelmediğini kontrol edin enerji geliyorsa suyunuzu kontrol edin. Bu ikisinde sorun yoksa kapağının tama kapalı olduğundan emin olunuz her ihtimale karsın kapağı tekrar açıp kapatınız. Makineniz çalışmıyorsa servis olarak bizden teknik destek veya servis talep edebilirsiniz.

 

Küçükçekmece Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Çalışıyor Ama Temiz Yıkamıyor

Bulaşık makinesi çalışıyor ama temiz yıkamıyor şikayetinin başlıca sebebi makineniz soğuk suyla yıkıyor yani ısıtma yapmıyor sikayeti olabilir. Makine bulaşıkları soğuk suyla yıkarsa bulaşıklar temiz çıkmaz aynı koyduğunuz şekilde kirli çıkar. Makinanızın tuz ve parlatıcısı biterse ondan dolayı da bulaşıklarınızı temiz yıkamıyor olabilir. Teknik servis için Küçükçekmece bulaşık makinesi servisi olarak bize ulaşabilirsiniz.

 

Bulaşık Makinesi Bardakları Çiziyor

Bulaşık makinesi bardakları çiziyor şikayetiniz varsa makinanızın tuz kutusunda tuzunun olup olmadığını kontrol edin tuz biterse ve suyunuz sertse bardaklarınızı çizebilir.

 

Bulaşık Makinesi İçinde Su Kalıyor

Bulaşık makinesi içinde su kalıyor şikayetiniz varsa makine suyunu boşaltmıyor demektir. Bunun birkaç sebebi olabilir pompa motoruna yabancı madde kaçmış olabilir, pompa motoru arızalanmış veya elektronik karta sorun olabilir. Arızanın çözümü için Küçükçekmece bulaşık makinesi servisi olarak bizi araya bilirsiniz.

 

 

Bulaşık Makinesi Deterjanını Almıyor

Bulaşık makinesi deterjan almıyorsa deterjan kutusunun olduğu yere bulaşık gelip gelmediğini kontrol edin. Bulaşık deterjan kapağının önüne geliyorsa kapak açılamaz ve bu sebepten deterjanı alamaz. Böyle bir sorun yoksa deterjan kutusu veya elektronik kartta sorun olabilir.

No Comments

Post A Comment