Küçükçekmece Çamaşır Makinesi Servisi

Küçükçekmece Çamaşır Makinesi Servisi

Küçükçekmece Çamaşır Makinesi Servisi

Küçükçekmece çamaşır makinesi servisi olarak ilçemizdeki tüm marka çamaşır makinelerine servislik hizmeti vermekteyiz. Servis personellerimizin ustalık ve mesleki yeterlilik belgeleri vardır. İşinde uzman personellerimizle Küçükçekmece ilçesinde Atakent mahallesi, Atatürk mahallesi, Beşyol mahallesi, Cennet mahallesi, Fatih mahallesi, Fevzi çakmak mahallesi, Gültepe mahallesi, Halkalı merkez mahallesi, İnönü mahallesi, İstasyon mahallesi, Kanarya mahallesi, Kartaltepe mahallesi, Kemalpaşa mahallesi, Mehmet akif mahallesi, Söğütlü çeşme mahallesi, Sultan murat mahallesi, Tevfikbey mahallesi, Yarımburgaz mahallesi, Yeni mahalle, Yeşilova mahallelerine hizmet vermekteyiz. Küçükçekmece çamaşır makinesi servisi olarak karşılaştığımız başlıca arızalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Küçükçekmece Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi su almıyor

Çamaşır makineniz su almıyorsa ilk yapmanı gereken suyunuzun akıp akmadığını kontrol etmektir. Suyunuz akıyorsa çamaşır makinenizin bağlı olduğu musluğu sökün muslukta herhangi bir arıza olup olmadığını kontrol edin. Musluğunuzda sorun yoksa sorun makinenizin su alan parçası olan ventilde olabilir. Ventilin dışında elektronik kart ve iletişim kablosunda sorun olabilir. Su almıyor arızasının çözümü için servisimizden destek alabilirsiniz.

 

Çamaşır Makinesi Suyunu Boşaltmıyor

Çamaşır makineniz suyunu boşaltmıyorsa ilk başta pis su hortumunun takılı olduğu giderini kontrol edin giderde sıkıntı yoksa makinanızın altında bulunan ufak kapaklı yeri açın. Kapağı açtıktan sonra pompa motorunun kapağını saat yönünün tersine çevirerek açın içerisinde yabancı madde olup olmadığını kontrol edin. Yabancı madde varsa çıkardıktan sonra tekrar saat yönünü doğru çevirerek pompa kapağını kapatın makinenizi tekrar çalıştırın. Çamaşır makineniz suyunu yine boşaltmıyorsa pompa motorunda arıza olabilir veya elektronik kartınızda sorun olabilir. Bu arızanın teşhisi için Küçükçekmece Çamaşır Makinesi Servisi olarak bizden destek alabilirsiniz daha fazlası için videomuzu seyrede bilirsiniz.

 

 

 

Çamaşır Makinesi Çalışmıyor

Çamaşır makinesi çalışmıyor şikayetiniz varsa ilk olarak makinenizin kapağının kapalı olup olmadığından emin olun kapağınız kapalı ise makinanızın musluğunun açık olup olmadığını kontrol edin. Makinanızın suyu gelmezse su alamadığı için çalışmaya başlayamayacaktır. Suyla ilgili bir sıkıntı yok makinanız yine çalışmıyorsa elektronik kart, pompa motoru, ventil, yıkama motoru gibi parçaların birinde arıza var demektir.

 

Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor

Çamaşır makinesi sıkma yapmıyorsa ilk önce makinenizin suyunu boşaltıp boşaltmadığını kontrol edin. Makineniz suyunu boşaltamazsa sıkmaya geçemez makineniz suyunu boşaltıp sıkmaya geçmiyorsa yıkama motoru veya elektronik kartta sorun olabilir. Küçükçekmece Çamaşır Makinesi Servisi olarak teknik destek alabilirsiniz daha fazla bilgi için videomuzu seyrede bilirdiniz.

 

 

Çamaşır Makinesi Yürüme Yapıyor

Çamaşır makineniz yürüme yapıyorsa makinanız çalışmıyorken sallanıp sallanmadığını kontrol edin sallanıyorsa ayak ayarını yapıp tekrar çalıştırınız. Makinanızda sallanma yoksa amartisörlerinde veya kazan tamburunda sorun olabilir. Yürüme yapıyorla ilgili videomuzu seyredebilirsiniz.

 

No Comments

Post A Comment