Klima Servisi

Klima Markaları

airfel – altus – alaska – aeg – ariston – aura – auer – airwell – ascon – akai – amana – amcor – akfel – buderus – blyss – blue-line – buses – coolline – carboschrier – cartel – diamont electric – denki – duro – daylux – delonghi – electra – electrolux – ecotherma – fakir – fiesta – funai – franke – falke – frico – frigidaire – fijutherma – finlux – fijutsu – ferroli – fluo – grundig – galanz – goodman – gree – hyundai – haier – hicon – high life – hisense – hitachi – hotpoint ariston – ısısan – indesit – kingpost – kelon – kumtel – lanbo – mcQuay – modacar – mitsuco – mitsuı – miller – olefini – orcool – oreon – profilo – philco – raks – regal – rota climate – rubenis – sanyo – shiro – siemens – seg – sıgma – samui – sunny – tronic – termodinamik – tosot – toshıba – trotec – trane – uğur – unionaire – jınsong – vessen – viessmann – vaillant – vestfrost – york – zibro – zen – zass – weili – westinghouse – witforms

Klima Servisi

Günümüzde modernleşmenin ve teknolojinin iyiden iyiye gelişmesiyle birlikte, tüm evlerde klima cihazları kullanılmaktadır. Bu nedenle klima servisi olgusu da büyük önem kazanmaktadır. Klimanızın ve elektrik tesisatınızın düzenli ve sağlıklı olarak çalışabilmesi için yıllık olarak düzenli bir biçimde bakım yaptırmanız gerekmektedir.

Eğer klimanızın gerekli bakımlarını yaptırmazsanız verimi düşer ve randıman alamazsınız. Bu nedenle birçok firma klima bakım hizmeti sunmakta ve klimalarınızın kaliteli ve güvenilir bir biçimde çalışmasını sağlamaktadır. Bizler de firma olarak sizlere uygun fiyatlarla kaliteli klima bakım ve tamir hizmeti sunuyoruz.

Bakımlarınızı yaptırdığınız sürece zarara uğramaz, evinizde ya da iş yerinizde klimanızın keyfini çıkarabilirsiniz.

NEDEN KLİMA BAKIMI YAPTIRMALISINIZ?

Klima bakımı, klimalarınızın sağlığı için mutlaka alınması gereken bir hizmettir. Yıllık bakımı yapılmayan klimalar fazla elektrik tüketerek kabarık faturalarla karşılaşmanıza neden olur. Üstelik klimanızdan da yeterli verimi alamayacağınız için evinizi ısıtma ya da serinletme fırsatı da bulamazsınız.

Klima tamiri ya da bakımı yapılırken şunlara dikkat etmek gerekmektedir:

Klimanızın içinin tozla kaplı olmadığına emin olmak gerekmektedir. Çünkü kirlenen klima parçaları daha fazla elektrik kullanarak sizleri zarara uğratır.

Klimanın iç bakımı çok önemli bir husustur. Çünkü tam anlamıyla temizlenmeye klimalar sizin sağlığınızda da sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu nedenle klimanın içerisinde bulunan yıkanabilir parçaları sadece kendinizin yıkaması yeterli olmaz. Mutlaka bir bakım firmasından hizmet almanız gerekir.

KLİMA TEMİZLEME

Klimaların filtresi de temizlenmesi gereken parçalardan birisidir. Kirlenen filtreler hava iletimini azaltır. Bu nedenle eviniz daha az ısınır ya da daha az soğur.

Klima bakımları ve temizleme işlemleri kaç günde bir yapılmalı sorusu klima kullanıcılarının en çok sorduğu soruların başında gelmektedir. Klimaların bakımı yılda mutlaka en az 2 kere yapılmalıdır. Özellikle yazın çok sık kullanılan klimaların bu döneme girilmeden önce bakımdan geçirilmesi şarttır.

KLİMA TAMİRİ İÇİN DOĞRU ADRES

Klima tamiri oldukça önemli bir konudur. Çünkü eğer klimalarınız arızalandığı zaman alanında uzman kişiler tarafından kontrol edilmezse, geri dönüşü zor sıkıntılar da ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle mutlaka klima tamiri hususunda işinin ehli firmalarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde cihazınız zarar görebilir, yeterli randımanı alamayabilirsiniz. Eğer sizler de klimanızı tamir ettirmek ya da bakımdan geçirmek istiyorsanız; servis telefonumuz 0212 472 99 99 numarasından bize ulaşabilirsiniz. Her türlü arıza sorunlarını gidermekte, aynı zamanda yıllık bakımları da güvenilir bir biçimde yapmaktayız.