Küçükçekmece Davlumbaz Servisi

Küçükçekmece Davlumbaz Servisi

KÜÇÜKÇEKMECE DAVLUMBAZ SERVİSİ

Küçükçekmece Davlumbaz Servisi

Küçükçekmece ilçesinde uzman kadromuzla tüm marka davlumbaz montaj ve tamir bakım hizmeti vermekteyiz. Servisimiz Küçükçekmece bölgesinin en yaygın servis ağına sahiptir tüm ustalarımızın mesleki yeterlilik sertifikaları vardır. Aynı gün içinde servis imkanımız vardır. Başlıca davlumbaz arızaları hakkında işinize yarayacak bilgiler vereceğiz.

Davlumbaz Çalışmıyor

Davlumbazınız çalışmıyorsa ilk olarak lamba ışığının çalışıp çalışmadığını kontrol edin daha sonra davlumbazın takılı olduğu elektrik fişini kontrol edin. Elektrikle ilgili bir sıkıntı yoksa davlumbazın elektronik kartında sorun olabilir. Bunun dışında fişli kablosunda yanma veya kopma olabilir.

Davlumbaz Çalışıyor Çekmiyor

Bu şikayetinizin birkaç sebebi olabilir en çok sıklıkla karşılaştığımız ise aşırı yağdan dolayı motorun emiş gücünün düşmesinden dolayı davlumbazın çekmemesidir. Bir başka sebebi de davlumbaz filitrelerinin tıkanmasıdır bunun dışında bir başka sebebi de  çıkış bacasının tıkanmasıdır.

 

Küçükçekmece Davlumbaz Servisi

 

Davlumbaz Sesli Çalışıyor

Davlumbazınızı açtığınızda aşırı bir ses geliyorsa motor yataklarında aşırı yağdan dolayı balans bozulması meydana gelmiş olabilir. Bu durumda motorun yenisiyle değişmesi gerekebilir.

Davlumbazın Işıkları Yanmıyor

Davlumbazınızda böyle bir şikayet varsa muhtemelen ampülleri patlamıştır ampülleri sağlam ise elektronik kartta sorun olabilir. Arızanın çözümü için Küçükçekmece davlumbaz servisi olarak bize ulaşa bilirsiniz.

Davlumbaz Aşırı Isınıyor

Davlumbazınız aşırı ısınıyorsa muhtemelen motorunda bir problem olabilir bundan dolayı aşırı ısınıyor olabilir.

Davlumbaz Filitresi Nasıl Temizlenir

Davlumbazın filitrelerini çıkartın ilk önce yağ sökücü sıkarak biraz bekletin bir süre beklettikten sonra ılık su yardımıyla temizleyin. Bunun dışında bulaşık makinasına düşük ısıda atabilirsiniz bu işlemi sık sık yapmayınız bir süre sonra filitrelerinizin aşındığını görebilirsiniz.

Davlumbazın Tuşları Basmıyor

Davlumbazın tuşları basmıyorsa tuş takımında arıza olabilir. Elektronik kartlı cihazlarda elektronik kart veya ara kablo bağlantılarında kopuk veya erime olabilir. Bunun teşhişini kullanıcı olarak koymanız imkansızdır bu arızayı teşhiş etmek için cihazınız sökülüp test edilmesi ve elektronik kartta herhangi bir patlama olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bu arızanın çözümü için Küçükçekmece davlumbaz servisi olarak bizden randevu alabilirsiniz.

Davlumbaz Nasıl Temizlenmeli

Davlumbazınızı inox demizleyiciler, yağ sökücülerle temizleye bilirsiniz.

No Comments

Post A Comment