chiller servisi

chiller servisi

CHİLLER SERVİSİ

Söz konusu Chiller  ise kimseye güvenmezsin. Çünkü iş hayatını birebir etkileyen klima en ufak hatada kendi masrafını aşan sorunlara neden olabilir. Beklediğiniz profesyonellik düzeyini, hem işimizin niteliği hem de görünüşümüz, tutumumuz açısından yeniden tanımlayan Chiller Servisi olarak hizmetinizdeyiz. Chiller de uzmanlaşan klima servisi mühendislerimiz, hava soğutma chilleri, su soğutmalı chiller, soğutucu chiller, chiller ısıtma sistemleri, merkezi klima sistemi, chiller soğutucu ile aşağıdakiler dahil olmak üzere her türlü Chiller grubu türlerinde olabilecek problemleri başarılı bir şekilde çözebilmektedir.

  • Absorpsiyon Sıvı Soğutucular
  • Santrifüj Sıvı Soğutmalı
  • Kompresör Soğutucular
  • Helisel Döner HVAC Sıvı Soğutucular
  • Hava Soğutmalı Chiller Sistemleri

Chiller Servisi Bakım ve Onarım

Chilleri’nizin doğru şekilde çalışması, işinizin başarılı bir şekilde işlemesi için hayati önem taşımaktadır. Bir arıza tamamen durdurabilir veya enerji faturalarınızı yükseltebilir. Her halükarda, klima ekipmanınızdan mükemmelliğinizden daha azını asla kabul etmemeniz gerektiğine inanıyoruz. Chiller  Servisi arayın ve Chiller  mükemmele yakın olduğundan emin olun. Chiller  Servisi, tüm çatı, kazan, kompresör, klima, soğutma kuleleri, pompalar, değişken hızlı tahrikler, kontroller ile aksesuarlar için Chiller Servisi Bakım ve Onarım Servisi hizmetini sunmaktadır. Her çalışma, tesisinizin bütçenizi ve işletim ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ekipmanınızın en yüksek durumda tutulması ve masraflı arızalar meydana gelmeden önce olası sorunları tanımlamak için Chiller Servisi Bakım ve Onarım’ı aramanız yeterlidir.

Chiller  Teknik Servisi ve Arıza

Chiller onarımı için Chiller Teknik Servisi aradığınızda, sizin için bir randevu saati ayarlayacağız. Laboratuvar analizi, titreşim analizi ve yıkıcı olmayan tüp testi ile yağ örneklemesi testlerinin yapacağız. Sorunun nedenini saptamak için sisteminizi dikkatli bir şekilde inceleyeceğiz. Ardından hedefe yönelik, etkili bir onarım sağlayacağız. Tüm işlerimizin arkasında, parçalar ve işçilik için garanti dahil olmak üzere yüzde yüz memnuniyet garantisi ile durmaktayız.

Chiller Teknik Servisi Her Zaman Yanınızda

Chiller Teknik Servisi, yılların tecrübesi ve işinde en iyi tecrübeyle acil durumlarınızda her zaman yanınızda olacaktır. Chiller  Teknik Servisi randevusu ayarlamak için veya sorununuza çözüm bulmak için 0212 472 99 99 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Chiller  Teknik Servisi ve Bakım Servisi hizmetinizde olacaktır.

No Comments

Post A Comment