Altus – Beyaz Eşya

altus

Altus servis

Ev eşyalarınızdan uzun süre faydalanmak istersiniz. Fakat kaçınılmaz olarak tüm elektrikli ve elektronik ev eşyaları arızalanabilir. Bu arızalar kimi zaman kullanıma bağlı yıpranma, kimi zaman kullanım koşullarındaki hatalar veya beklenmeyen olaylar nedeniyle olabilir. Bu noktada problemi arızanın ortaya çıkması değil, gideriliş biçimidir. Kimilerimiz servise giden eşyanın daha beter olup döndüğüne şahit olmuştur. Burada etken elbette makinenin markası veya modeli değil servisin niteliksizliğidir. Deneyimsiz ekiplerce yapılan arıza onarım işlemleri elbette başarısız olacaktır ki, kimi zaman kötü niyetli kişi ve ekiplere de isabet edebilmeniz mümkündür. Biz size Altus Servis hizmetlerimiz kapsamında bütün bu sorunlardan uzaklaşma imkanı sunuyor ve mükemmel hizmeti sorunsuzca alabilmenizi sağlıyoruz.

Altus beyaz eşya servisi hizmetlerimiz kapsamında, Altus buzdolabı servisi, Altus çamaşır makinesi servisi ve Altus bulaşık makinesi servisi hizmetleri alabilirsiniz. Elektromekanik beyaz ev eşyalarınızın tamamında arıza tespit, tamir, bakım – onarım süreçlerinin tamamında size nitelikli hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla ihtiyacınız olanı sunuyor ve uzun makul maliyetlerle problemlerin giderilmesini sağlıyoruz.

Servis Uzmanlık Gerektirir

Deneme yanılma yöntemi ile makinelerinizi tamir etmeye çalışan ekiplerden uzak durun. Her elektronik cihazın kendine has özellikleri vardır. Her marka, farklı niteliklerde cihazlar üretir ki, makinelerin sökülmesi ve yeniden birleştirilmesi dahi farklı özelliklere sahiptir. Makinenizin içini açarken, kapağının kırılması, bahsettiğimiz servisler için son derece normaldir. Oysa bir Altus Servis hizmetlerimiz kapsamında bildiğimiz işi yaparız ve makinenizi tam uzmanlıkla onarım sürecine tabi tutarız. Size hiç bir ek sorun çıkarmadan mükemmel tamirat bizim tarafımızdan sunulur.

Uzman Altus Servis Hizmetleri

Altus Servis Hizmetlerimiz kapsamında;

  • Bulaşık Makineleri
  • Çamaşır Makineleri
  • Buzdolapları
  • Derin Dondurucular
  • Küçük Ev Aletleri
  • İklimlendirme cihazları

gibi, Altus markalı tüm ürünlerin bakım ve onarım hizmetlerini veriyoruz. Altus servis hizmetlerimiz toplam kalite felsefesi ile sürdürülmekte ve tüm süreçlerimizde fabrika talimatlarına uygun arıza giderme prosedürleri yürütülmektedir. Bakımlar dahil hiç bir işlemde yan sanayi ürünler kullanmamakta, buna rağmen en uygun fiyatları sunabilmekteyiz.

Siz de, Altus servis, hizmetlerimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Bizden arıza tespit, tamir ve onarım hizmetleri almak için bizi, 0212 472 99 99 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Altus Buzdolabı Arıza Kodları 

Altus Çamaşır Makinesi arıza kodları

Altus Bulaşık Makinesi arıza kodları