Soguk Hava Deposu Servisi

soğutma odası

Soguk Hava Deposu Servisi

Ticari sıcaklık kontrollü pazar sektöründe, soğuk hava, oda deposu servisi son derece önemlidir. Soguk Hava Deposu Servisi sizler için, kurulum ve danışmanlık becerilerinin gerçekten benzersiz bir kombinasyonu sayesinde, tam bir mali sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. Soğuk Hava Deposu Servisi, kurulum ve üretim hizmetleriyle süpermarket zincirleri, gıda tedarik lojistiği, gıda üretim şirketleri, gıda işleme ve ambalajlamada yer alan diğer birçok kuruluşa hizmet verebilmektedir. Soğuk hava, oda deposu servisi, dağıtım merkezlerinde sıcaklık kontrollü endüstriyel soğutucular, soğuk hava odaları arızalar için eksiksiz bir çözüm sunmaktadır.

Soguk Hava Deposu Teknik Servisi

Soguk Hava Deposu Servisi, sıcaklık kontrollü ve hijyenik ortamların bakımı ve onarımı için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Soğuk Oda, Hava Deposu Servisi olarak, soğuk hava odalarını korumak, en yüksek performans seviyelerinde çalışmasını sağlamak kritik öneme sahiptir.  Bir kırık kapı menteşesini değiştirmek için acil durum olarak bakım yapılması veya planlı bir yeniden tasarım olarak ısının kontrol edilmesi gerekir. Endüstriyel soğutucular ile sıcaklık kontrollü bir ortamda termal verimliliğin artırılması için yeniden donatılması gerekir.

Soğuk Hava Deposu Servisi Bakım ve Onarım

Soğuk Oda, Hava Deposu Servisi, geniş bir yelpazede hava deposu bakım servisi hizmetleriyle, müşterinin ihtiyaçlarına uygun şekilde planlı önleyici bakım programları tasarlayabilir. Soğuk odalar ile sınırlı olmamak üzere, müşteri tabanımız, sıcaklık kontrollü olsun olmasın dağıtım merkezleri ve perakende satış deposu da içerir. Bakım servisi hizmetleri sunumumuz da bulunan seçeneklerin genişliği, gerçekten uçtan uca bir çözüm sağlayabilir. Soğuk Oda, Hava Deposu Servisi aradığınızda yararlanabileceğiniz hizmetlerden bazıları:

 • Yalıtımlı panel onarımı/değişimi
 • Yalıtımlı panel duvar modifikasyonları
 • Endüstriyel soğutucularda, dondurucularda ve buzdolaplarında bakım ve onarım
 • Soğuk deposu yıkımı ve panel bertarafı
 • Soğuk hava oda arızaları
 • Basınç tahliye valfi onarımı/değiştirilmesi
 • Köşe Döşeme Onarımı/değiştirilmesi
 • Kapı onarımı/değişimi
 • Parça onarımı/değişimi
 • Kapı/şerit perde onarımı ve değişimi
 • Kapak kapağı onarımı/değiştirilmesi

Soguk Hava Deposu Servisi Arıza ve Tamiri

Soguk hava deposu servisi uzmanları olarak, tesislerinizden birinde bir şeyler ters gittiğinde, arızanın giderilmesinin hızlı olması gerektiğini biliyoruz. Sorunların üstesinden gelebilme yetenekleri için seçilen ekiplerimiz, çok reaktif, acil durum bakımı ve soğuk oda onarımları konusunda uzman kişilerdir. Probleminizi en kısa sürede, soğuk deposu onarımının planlı bir yenileme veya acil durum onarımının bir parçası olup olmadığını tespit etmek için gerekli tecrübeye sahiptirler. Soğuk Hava Deposu Servisi olarak, stoklarımızda kapsamlı bir dizi malzeme ve parça ile desteklenen bakım araçları, sahada anında bir çözüm sağlamak için envanterimizde tutmaktayız. Başınıza gelebilecek aksiliklere çözüm olmak için, servisi 0212 472 99 99 nolu telefondan aramanızı bekliyoruz. Soğuk Hava Deposu Servisi arıza ve tamir işlemleri için her zaman yanınızda olacaktır.