Regal Bulaşık Makinesi Arıza Kodları

Regal Bulaşık Makinesi Arıza Kodları

Regal Bulaşık Makinesi Arıza Kodları

Regal Bulaşık Makinesi Arıza Kodları

Regal Bulaşık Makinesi Hata Kodları

 

Regal Bulaşık Makinesi F1 arıza Kodu: Bulaşık makinenizde su sızıntı olduğunda görülen hata kodudur. Makinenizde bu hatayı direk vermez ekrandaki ışıkların yanıp sönmesiyle belli eder. Yıkama / kurutma ve bitti ışığı yanıyorsa veya durulama kurutma ışıkları yanıyorsa F1 hata kodudur.  Makinanızın herhangi bir yerinden su sızdırıp alt taraftaki emniyet sivicini aktif hale getiriyor.

 

Regal Bulaşık Makinesi F2 arıza kodu: Cihazınızın ekranındaki bitti ve başla /beklet ışıkları yanıyorsa vta kurutma bitti ışığıyanıyorsa bu hata kodu F2 arızasıdır. Bu arıza su boşaltmama arızasıdır makinenizin pompa motoru arıza, tahliye tıkalı veya elektronik kart parçalarından birinde sorun var demektir.

 

 

Regal Bulaşık Makinesi F3 arıza kodu: Cihazınızın ekranındaki bitti ışığı veya bitti ve durulama ışıkları yanıyorsa F3 hatası olan sürekli su alma arızası var demektir. Su giriş valfi veya elektronik kart parçalarından biri arızalı demektir. Teknik destek için Küçükçekmece Regal Bulaşık Makinesi Servisi olarak bizi arayınız.

 

 

Regal Bulaşık Makinesi F4 arıza kodu: Cihazınızın ekranındaki yıkama kurutma veya durulama ışığı yanıyorsa bu F4 hatasıdır. Makinenizde bu hata varsa makineniz su alırken aldığı suyu miktarını ölçen su sayacı veya elektronik kart arızalı demektir.

 

Regal Bulaşık Makinesi F5 arızası: Cihazınızın ekranında başla bekle veya başla ışığı yanıyorsa bu hata F5 arızasıdır. Bu hatanın anlamı su giriş yetersiz veya makine çalışması için istenilen su seviyesine ulaşamıyor arızasıdır. Bu hatanın olası sebepleri musluğunuz kapalı, temiz su hortumunuz tıkalı, su ventili bozuk, su emniyet anahtarı, basınç anahtarı veya yıkama motoru parçalarından birinde arıza var demektir.

 

Regal Bulaşık Makinesi Arıza Kodları

Regal Bulaşık Makinesi F6 arızası: Cihazınızın ekranında yıkama /kurutma ışığı ve başla / beklet ışığı yanıyorsa veya yıkama ve bitti ışığı yanıyorsa bu hata kodu F6 arızasıdır. Makinenizde bu hata varsa NTC sensör arızalı demektir. Olası sebebi ntc sönsör veya elektronik kart arızalı demektir.

 

Regal Bulaşık Makinesi arıza kodları F8 : Bulaşık makinenizin ekranında yıkama /kurutma ışığı ve başla / beklet ışığı yanıyorsa veya yıkama, kurutma ve bitti ışıkları yanıyorsa bu hata F8 hatasıdır. Bu hatanın anlamı bulaşık makineniz istenilen su sıcaklığına ulaşamadığında bu kod görünür. Olası sebepleri ısıtıcı veya elektronik kart parçalarından biri arızalı demektir.

 

Regal Bulaşık Makinesi F9 arızası: Bulaşık makinenizin ekranında yıkama durulama ışıkları yanıyorsa bu hata F9 arızasıdır. Bu arızanın olası sebepleri divizör arızalı veya elektronik kart arızalıdır. Regal Bulaşık Makinesi arıza kodları için bize ulaşabilirsiniz.

 

Regal Bulaşık Makinesi FE arızası: Bulaşık makinenizin ekranındaki yıkama / kurutma, bitti ve başla / beklet veya yıkama, durulama, kurutma, bitti ve başla ışıkları yanıyorsa bu FE arızası demektir. Makinanız’da bu hata varsa elektronik kart arızalı demektir.

No Comments

Post A Comment