Profilo Beyaz Esya Servisi- Beyaz Esya

profilo

Profilo Beyaz Esya Servisi

Profilo beyaz esya servisi arayarak ihtiyacınız olduğunda her zaman bir telefon kadar yanınızdadır. Beyaz eşya grubunda yer alan profilo çamaşır makinesi,bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve buz dolabı arıza,tamir ve onarım gibi ihtiyaçlarınızı zamanında profesyonelce yerine getirir.

Çamaşır Makinenizde Muhtemel Arıza Belirtileri Nelerdir?

Profilo beyaz esya servisi,çamaşır makinesinde ortaya çıkacak bir arıza sebebiyle çamaşırlarınızın yıkanmaması,hatta zarar görerek kullanılmaz hale gelmesi gibi problemlere sebep olabilir.Çamaşır makineniz su almıyor, sarsıntılı çalışıyor, ısıtmıyor,yıkamaya geçmiyor gibi  arızalarının bazıları bizim kullanım hatalarımızdan bazıları ise elimizde olmayan tesisat problemlerinden kaynaklanabilir. Örneğin; makinenizin titreşim yapması zemin bozukluğu,ayak ayarı ve farklı sorunlardan kaynaklanıyor olabilir.

Bulaşık Makinenizde Muhtemel Arıza Belirtileri Nelerdir?

Profilo beyaz eşya servisi,profilo bulaşık makinesi ile yaşadığınız deterjan kalıntısı, su ısıtma problemi, gürültülü çalışma,su boşaltmıyor, tabanda su birikiyor vb. sorunlar çıkarabilmektedir. Bu ve benzeri arıza belirtileri en kısa sürede çözülmediği taktirde zaman kaybı ve daha büyük masraflar çıkarabilmektedir. Bulaşık makinenizde yaşanacak bu sıkıntılar bulaşıklarınızın yeteri kadar yıkanmamasına neden olabilir.  Bu da yaşam kalitenizi olumsuz etkileyecektir.

Buzdolabınızda Muhtemel Arıza Belirtileri Nelerdir?

Profilo buzdolabı yaz aylarında olmazsa olmazımız. Buzdolabınızda yaşayacağınız soğutma, su sızdırma, koku, sarsıntılı çalışma, alt bölümün soğutmaması, karlanma gibi arızalar keyfinizi kaçırabilir. Örneğin;alt soğutmuyor veya üst soğutmuyor gibi arıza şikayetleriniz varsa soğutma arızalarının başlıca nedenleri; buz dolabınızın ara soğutucu bölmesi çok aşırı derecede karlanmış, kapağı açık kalmış olabilir. Ara soğutucunun üstünde ısıtıcı rezistanslar arızalanmış olabilir. Buzdolabınızdan gelen uğuldama sesi,bu arıza olmayabilir. Motordan bu şekilde bir ses gelebilir.

Bir Yıl Yedek Parça Garantisi

Profilo beyaz eşya servisi bu arıza veya problemlerden bazılarına ve çözüm önerilerine bakmak için iletişime geçmenizin ardından en kısa sürede size ziyaret eder.Gerekli kontrolleri yerinde yapar arıza, tamir ve onarım kararı vererek profesyonel ekip ile en kısa sürede tamir ve onarımını yaparak bulunduğunuz yere getirir .Bir yıl yedek parça garantisi ile makinenizi güvence altına alır.

Profilo Servis No: 0212 472 99 99