Lg Klima Servisi

lg

Türkiyede sıcak, nemli yazlar ile kışları soğuk olan iklim yapısına sahiptir. Lg Klimalar zor şartlara dayanıklıdır. Lg Klima Servisi, yaşı kaç olursa olsun, önleyici klima bakımı, enerji maliyetlerini azaltmaya, konforu artırmaya, ekipmanınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır. Lg Klima Servisi, Lg klimanızın, klima bakım, klima arıza, klima tamir servisi, klima bakım onarım, klima tamiri gibi tüm alanlarda, Lg klimanızın uzun yıllar boyunca güvenilir şekilde çalışmasını sağlamaya yardımcı olur.

Lg Klima Servisi Bakım ve Onarım

Lg Klima Servisi ile klima bakımı ve klima onarımı için iletişime geçmek ekipmanınızı ayarlamak, verimliliği artırmak, konforu artırmak, onarım maliyetlerini düşürmek için yapabileceğiniz en iyi yatırımdır. Bu nedenle, Lg Servisi Bakım ve Onarım olarak, garanti kapsamında bakım hizmeti içerir.  Lg Klima Servisi Bakım ve Onarım, aşırı sıcak havalarda önemli soruna yol açmadan küçük sorunları düzeltmek için tasarlanmış çeşitli hayati hizmetler gerçekleştirecektir. Lg Klima Servisi Bakım ve Onarım hizmetini aldığınızda, özellikle yaz aylarında, paradan tasarruf etmenizi, rahat etmenizi sağlayacaktır.

Lg Klima Teknik Servisi ve Arıza

Klima ekipmanınız, konfora önemli yatırımı temsil eder, bu nedenle en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlamak anlamlıdır. Lg Teknik Servisi olarak önceliğimiz sizin rahatınız ile bütçenizdir. Bu sebeple çıkabilecek arızalar takibi için sizleri uyarır. Aşağıda karşılaşabileceğiniz sorunlar gerçekleştiğinde Lg Klima Teknik Servisi aramanız klimanızın eski haline gelmesi için yeterlidir.

  • Sızdıran Klima: Bir klimanın içindeki soğutucunun, malzemeyi sızdırmayan veya tüketmeyen kapalı bir sistemde dolaşması beklenir. Lg Klima sisteminizde soğutucu akışkanın düşük olması durumunda, sızıntıyı bulmak ve tamir etmek daha iyidir.
  • Yanmış Kompresör Motoru: Bu motor, Lg Klima sisteminizin dış modülünde bulunur. Motor çalışırken sesli veya farklı ses çıkarmaya başlarsa, sisteminizi kontrol ettirin. Sistemin diğer parçaları düzgün şekilde korunmadığında motor ömrünü kısaltılabilir.
  • Tıkanmış Kondens Tahliye: Lg Klima sisteminizde, hava yükleyicide havadaki nem yoğunlaştığı zaman, ortaya çıkan su (yoğuşma suyu) dışarıya veya bir iç drenaj hattına akmalıdır. Kondens tahliyesi tıkanırsa, bu su hasarına neden olabilir. Diğer durumlarda, yoğuşma tahliye tıkanıklığı, sistemi otomatik olarak kapatan bir taşma anahtarını tetikler. Kondens tahliyesinin temizlenmesi, sisteminizin normal bakım servisi parçası olmalıdır.
  • Üfleme Sorunları: Hava işlemcisinde yer alan üfleyici, şartlandırılmış havayı iklimlendirilmiş hava olarak yaşam alanınıza iletir ve yenilenen iç ortam havasını (geri dönüş kanallarından) geri çeker. Bu alandaki yaygın problemler arasında dengesiz bir fan, bozuk bir üfleyici motor veya hatalı bir tahrik kayışı bulunur.
  • Yetersiz Bakım: Kirlenmiş veya tıkanmış filtreler ve bobinler klimanızın performansını azaltacak ve sonuç olarak kompresör veya fanların arızalanmasına neden olacaktır.

Lg Klima Teknik Servisi Her Zaman Yanınızda

Lg Teknik Servisi, sıcak yaz aylarında evinizi veya işinizi serin ve rahat tutmanıza yardımcı olacak araçlar ve bilgilerle lisanslı bir Lg Klima Teknik Servisi ekibine sahiptir. Randevu ayarlamak veya sorununuza çözüm bulmak için 0212 472 99 99 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz. Lg Teknik Servisi ve Bakım Servisi hizmetinizde olacaktır.