immergas Kombi Servisi

immergas

İmmergas Kombi Servisi

immergas Kombi Servisi kombinizin maksimum verimde,  güvenilir bir şekilde çalışabilmesi için hizmet vermektedir. Potansiyel kombi arızalarını en aza indirgemek için, düzenli bakım şarttır. Düzenli İmmergas Kombi Servisi, tüm yıl boyunca sizi rahat tutacaktır. İmmergas Kombi, sorunlarında ki çoğu arıza, yetersiz bakım yapılmış olmasından kaynaklanır. Bir kombiden bir parça bozulursa, kombi sisteminizde başka bir bileşene zorlama ekleyerek bozabilir. Bu, kırılan bileşenin ilk etapta tamiri daha az maliyetli olabilecek iken, bakım yapılmamasıyla diğer bileşenlerde daha fazla aşınma ve yıpranma olabileceği anlamına gelir. Bu yüzden İmmergas Bakım Servisi planlamanızı muhakkak yapın.

İmmergas Kombi Servisi Bakım ve Onarım

İmmergas Kombi Servisi çağırdığınızda kombinize aşağıda ki işlemleri yapar.

  • Kombinizin ve etrafındaki alanın ilk görsel kontrolü yapılır.
  • Doğru renk olup olmadığını görmek için kombi alevini kontrol edilir.
  • Bir dahili boyler kontrolü (evinizin, havasını temiz tutmanızı sağlamak).
  • Tüm dahili bileşenleri ve kazan borusu işlevleri kontrölü

İmmergas Teknik Servisi, kombide toz ve döküntü bulursa, emin olmak için kombinin tamamını inceleyecektir. İmmergas Kombi Servisi, her şeyin gerektiği gibi çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için tüm ölçüm bileşenlerini uzman ölçüm cihazları kullanarak test edecektir.

İmmergas Kombi Teknik Servisi, Arıza ve Tamir

Kombinizde birşeylerin yanlış olduğu nasıl anlaşılır, kombiniz düzgün çalışmadığı, sıcak su ya da ısıtma gibi faaliyetleri yerine getirmediği zaman bir şeylerin ters olduğu anlaşılır. Bunun dışında da başka belirgin işaretlerde vardır. Bu işaretler, kombinizin tam olarak düzgün çalışmadığının göstergesidir.

  • Kombinizin pilot ışığı mavi mi, turuncu mu, yoksa sarı mı?
  • Kombiniz yüksek ses ya da garip sesler çıkarıyor mu?
  • Kombiniz, sabit olması gereken, basınç aşağı ve yukarı hareket ediyor mu?
  • Kombinizin gaz faturaları alışılmadık derecede yüksek mi?

Yukarıdaki soruların herhangi birine evet cevabını verdiyseniz, kombinizin hemen gözden  geçirilmesi için İmmergas Teknik Servisi aramanız gerekmektedir.

immergas Kombi Teknik Servisi

İmmergas Kombi ile ilgili, ister küçük ister büyük sorunlarınız olsun, İmmergas Kombi Servisi tüm sorunlar için profesyonel yardıma teknik servisi ile hazırdır. İmmergas Kombi Teknik Servisi 0212 472 99 99 nolu telefondan arayıp randevu alabilirsiniz. İmmergas Kombi Teknik Servisi her zaman yanınızdadır.