Fan Coil Servisi

havalandırma

Fan Coil Servisi

Fan coil ünitenizde ne sıklıkla bakım yapıyorsunuz? Çok üniteli konut binanızda ki fan coil ünitesi, iç ortam hava sıcaklığı korumak için çok önemlidir. Üniteniz arızalandığında, iç mekan havasında istediğiniz sıcaklık oluşumunu engelleyecektir. Bu da yaz aylarında çok sıcak ve kışın çok soğuk olmasına sebep olabilir. Fan Coil Servisi olarak, bakım servisi, fan coil teknik servis, arıza servisi, tamir servisi, fan coil onarımı gibi konularda hizmet vermektedir. Fan coil üniteleri bir fan, motor, bobinler ve bir ısı eşanjöründen oluşur. Ünite, bir veya daha fazla kanal olmayabilir. Ya da bir hava işleme sisteminin parçası olabilir veya olmayabilir. Ünitenizin nasıl üretildiğine ve kurulduğuna bağlıdır. Birçok birim bağımsız olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır, ancak bir merkezi panelden veya bilgisayarla uzaktan izlenebilir.

Fan Coil Servisi Bakım ve Onarım

Fan coil ünitenizin koruyucu bakım çizelgeniz, ünitenizin özelliklerine bağlı olacaktır. Ne kadar sıklıkta koruyucu bakım yapmanız gerektiğinden emin değilseniz, Fan Coil Servisi uzmanlarımız size bir program geliştirmenize yardımcı olabilir. Fan Coil Servisi, Fan coil ünitenizde herhangi bir bakım yapmadan önce, uygun kilitleme ve etiketleme prosedürlerini izler. Bu, servis yapılırken ünitenin çalıştırılmasını önler. Fan Coil Servisi bakım ve onarım, ünitenin dış ve iç tarafını kontrol ederek özellikle motor ve fan kanatlarından görülebilir kalıntıları, tozu çıkarmayı bakım sırasında ihmal etmez. Aşırı toz, bıçakların dengesiz hale gelmesine neden olacağı gibi motorun çalışmasına da engel olabilir. Fan Coil Servisi, koruyucu bakım her gerçekleştirdiğinde filtre değiştirmektedir. Ünitenizde yağ boruları varsa, Fan Coil Teknik Servisi tarafından tüm hareketli parçaları yağlanır ve parçaların serbestçe hareket etmeleri sağlanır. Fan Coil Servisi, kuru, çatlamış veya aşınmış tüm parçaları bakım sırasında değiştirir.

Fan Coil Teknik Servisi

Fan Coil Teknik Servisi, ünitenizi inceleyebilir, temizleyebilir ve yağlayabilir, kontrolleri test edebilir ve düzgün bir şekilde çalıştırabilir. Motor, bobin veya flitre gibi bir şeyin değiştirilmesi gerekirse, ünitenizin işletim verimliliğini geri kazanmak için bu parçaları değiştirebilir. Fan Coil Teknik Servisi, size zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için Fan Coil Teknik Servis numarası 0212 472 99 99’dan arayıp randevu oluştura bilirsiniz.