Electrolux Servis – Beyaz Esya

electrolux

Electrolux Servis

Electrolux beyaz eşyalarınız bozulduğunda, mükemmel bir uzman bilgisi olan beyaz eşya servis hizmetine ihtiyacınız olacak. Electrolux Servis teknisyenlerimiz sektördeki yeni gelişmeleri takip ederek son teknoloji konusunda uzmanlaşmıştır. Servis hizmetimizi kullanacağınız zaman, tamir ve bakım işlemlerini hızlı bir şekilde her türlü onarımı uygulayabileceğimizden emin olabilirsiniz.

Aşağıdakiler dahil, tüm Electrolux cihazlarına servis imkanı sunuyoruz:

  • Çamaşır Makinesi Servisi
  • Bulaşık Makinesi Servisi
  • Çamaşır Makinesi Kurutucu Servisi
  • Electrolux Buzdolabı Servisi
  • Fırın ve Ocak Servisi

Electrolux Beyaz Eşya Servisi

Electrolux, ABD’de Edison’dan lisans alan bir elektrik şirketi olarak başladı. Emil Rathenau tarafından 1883 yılında kurulan Electrolux, başlangıçta ampuller, motorlar ve jeneratörler gibi elektrik ürünleri üretti. Yirminci yüzyılın ilk yarısında otomobil ve uçak endüstrisi üzerinde etkili olan buluşlar ve gelişmelerle donatılan Electrolux, rakipleriyle aynı geniş bir ürün yelpazesini kapsayacak şekilde harekete geçti. AEG olarak kurulan firma ortakların ayrılmasıyla Electrolux adını almıştır. Tüm bu geçmişe dayalı tecrübeyle Electrolux Beyaz Eşya Servisi, müşterinin pratik ihtiyaçlarını karşılayan bir yapı üreterek diğer servisler arasından sıyrılmıştır. Ayrıca, önemli problemlere yeni bir bakış açısı getirmeyi başarmıştır. Electrolux Beyaz Eşya Servisi teknoloji olarak kolay olmasa da sürekli kendini güncellemeyi başarmıştır. Electrolux Servis arızalarınıza hem teknik hem de sezgisel olarak yaklaşıp sorunlarınızı anında çözecektir.

Electrolux Servis Tamir ve Onarım

Electrolux beyaz eşyalarınız ister, entegre, ister bağımsız olsun, en iyi Electrolux Tamir Servis hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Electrolux Servis sadece yenilikçi olmakla kalmayıp aynı zamanda alternatif çözümleri de mümkün kılmıştır. Electrolux Tamir Servis bozulan eşyalarınızı sadece tamir etmekle ilgilenmiyor, aynı zamanda mükemmelleştirmekle ilgili bir yaklaşım da benimsemiştir.

Electrolux Teknik Servis

Electrolux cihazınız onarım gerektiriyorsa, cihazınızın ömrünü ve kalitesini devam ettirmesi için Electrolux Teknik Servis hizmetleri hazırdır. Cihazınızın onarıma ihtiyaç duyacağı yedek parçalar ile birlikte teknik ekibimiz yaptığı analizler sayesinde önceden hazır olacaktır. Teknik Servis eğitimli ve donanımlı teknisyenlerle arızalarınızı çabucak bulup anında tamir edecektir. İletişime geçmek ve randevu oluşturmak için Electrolux Servis numarası 0212 472 99 99 arayabilirsiniz. Electrolux Servis her zaman yanınızdadır.