Baykan Kombi Servisi

baykan

Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi evinizin önemli bir parçasıdır. Isıtma ve sıcak su için her gün ona güveniyorsunuz. Baykan Kombi Servisi olarak, bir şeyler ters giderse, Baykan Kombinizi tekrar çalışır duruma getirmek için Baykan Kombi Teknik Servisi elemanlarına güvene bilirsiniz. Eğer bir kombi arızası olursa, onarım konusunda eğitim almış servis elemanlarıyla evinizin konforunu tekrar sağlarız.

Baykan Kombi Servisi Bakım ve Onarım

Düzenli kombi servisi sadece kombinizin güvenliğini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda ısıtma faturalarınızda her yıl daha verimli çalışarak paradan tasarruf etmenizi sağlar. Düzenli Baykan Kombi Servisi Bakımı olan kombi, daha güvenli, daha verimli ve sizi hayal kırıklığına uğratma olasılığı daha azdır. Kombi Servisi Bakım hizmeti genellikle sadece yaklaşık 45 dakika sürer. Baykan Servisi çalışmaları, tecrübeli ve hepsi işinin ehli elemanlardır.  Baykan Kombinizi yılda bir kez servise gözükmesi, karbonmonoksit sızıntısı riskini azaltmanın iyi bir yoludur. Güvenliğe bir fiyat koyamazsınız, Baykan Kombi Servisi, evinizi tehlikelerden uzak tutarak sizlere olağanüstü bir hizmet sunuyoruz.

Baykan Kombi Servisi arıza ve tamir

Baykan Kombi Servisi, kombiniz çok uzun süre kontrol edilmediği takdirde çok pahalı arızalar verebilir ve tamir edilmesi gerekir.  Baykan Servisi en çok karşılaştığı arızalardan bazıları aşağıda sıralanmıştır. Bu arızalardan biri yada daha fazlasıyla karşılaşılması durumunda Baykan Servisi aranması gerekmektedir.

  • Sıcak su gelmiyor
  • petek ısıtmıyor
  • Pilot alevi yanmıyor
  • Termostat tepki vermiyor
  • Kombi, sebepsiz yere çok fazla kapanıyor
  • Radyatörler sıcaklık vermiyor, soğuk veya ılık
  • Kombi garip sesler çıkarıyor
  • Kombiden gaz kokusu alıyorum
  • Gaz faturalarım çok yüksek geliyor

Baykan Kombi Teknik Servisi

Kombiniz’de bir sorun olduğunu düşünmüyorsanız bile. Kombiler, karmaşık teknoloji parçalarıdır ve bir parçanın etkili bir şekilde çalışmaması, kombinizin çalışmayacağı anlamına gelmez. Bakım veya arızanın sonraya bırakılması, hem faturalarınız hem de onarım ücretlerinin çok daha fazla olmasına sebep olur. Baykan Kombi Teknik Servisi, bakım ve onarım ile her türlü kombi arızalarınız’da yanınızdadır. Baykan Kombi Teknik Servisi numarasını 0212 472 99 99 nolu telefondan arayabilirsiniz.  Baykan Teknik Servisi her zaman yanınızdadır.