Arıza Kodları Ferroli Kombi

Arıza Kodları Ferroli Kombi

FERROLİ KOMBİ ARIZA KODLARI

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Ferroli Econcept Modeli Hata Kodları

Ferroli Kombi A01 Arıza Kodu: Brülörde ateşleme yok: Kombide ateşleme sorunu olduğunu belirten arıza kodudur. Böyle bir sorunla karşılaşıldığında öncelikle gaz girişine bakılmalıdır. Sorun yok ise cihaz resetlenmelidir. Reset sonrasında da düzelme durumu olmaz ise cihazın elektronik kartı, gaz grubu, iyonizasyon ya da ateşleme elektrodunda sorun olabileceği için çözüm odaklı servisi aramanız gerekmektedir.

 

A02 Arızası: Brülör kapalı fakat alev var: Kombide böyle bir durum yaşandığı zaman genel anlamda elektronik kart sorunu karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda diyebiliriz ki cihaza kullanıcı olarak yapabileceğiniz herhangi bir işlem yoktur. Servis müdahalesi gerektirecek bir arıza olduğu için Küçükçekmece Ferroli Kombi Servisi olarak bizi arabilirsiniz.

 

A03 Arızası: Aşırı ısınma sorunu: Kombide fazla sıcaklık nedeni ile korumanın devreye girdiğini belirten hata kodudur. Bunun temel sebeplerinden biri kalorifer sensör arızasıdır. Bu sebeple de kullanıcı olarak servisi arayarak yardım almalısınız.

 

A04 Arızası: Duman tahliye emniyeti devrede: Bu sorun kombide yaşandığı zaman tüketici olarak dikkatli olmalısınız. Eğer sorun gün içerisinde 3 defa tekrar ediyor ise baca tıkanmış olabilir ya da baca çekişi yeterli gelmiyor olabilir. Bu anlamda cihazı çalıştırmadan baca temizliği konusunda bayi yardımı almalısınız.

 

A05 Arızası: Fan koruması devrede: Bu sorun eğer gün içerisinde 1 saat botunca aralıksız olarak yanar ise bu durumda fan arızası vardır diyebiliriz. Bu sorunun yaşanmasındaki bir diğer neden 230 volta gerilim beslemesinde sorun olabileceğidir. Bu anlamda servisi arayarak yardım almanız doğru bir seçenek olacaktır.

Ferroli Kombi Arıza Kodları

A06 Arızası: Ateşlemeden sonra alev yetersizliği: Bu durum iyonizasyon sorunu olarak algılanabilir. Bunun yanı sıra düzensiz alev geliyor ise gaz valfi arızası yaşanıyor olabilir. Veya duman kanalları da tıkalı olabilir. Çözüm için yapmanız gereken servisi aramaktır.

 

F07 Arızası: Duman ısısı normalin üstünde: Bu arıza durumu bacanın tıkalı olduğunu ya da baca çekişinin yeterli olmadığını gösterir. Bu anlamda cihazı kullanmanız tehlike arz eder. Bu sebeple de yapmanız gereken Econcept Kombi Servisi arayarak yardım almak olsun.

 

F10 Arızası: Çıkış sensör 1 sorunu: Bu arıza durumu sensörde sorun olabileceğini belirtir. Bu durumun yaşanma sebeplerinden diğeri de kablolarda kopma ya da kısa devre durumudur. Bu sebeple de bu sorun ile karşılaştığınız zaman çözüm için mutlaka servisi aramalısınız.

 

F11 Arızası: Gidiş sensör sorunu: Ferroli kombinin gidiş sensöründe, kablolarında kopmanın meydana gelmesi ya da kısa devre oluşması sorunları sebebi ile bu sorun yaşanmaktadır. Bu durum karşısında sizlerin yapması gereken çözüm için servis yardımı almanızdır.

 

F12 Arızası: Sıhhi su sensör sorunu: Bu sorun sensör arızası kablolarda kopma ya da kablolarda kısa devre oluşma olarak adlandırılabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda mutlaka servisi aramalısınız.

Ferroli Kombi Arıza Kodları

F13 Arızası: Duman sensör sorunu: Bu hata kodu kombide sensör sorunu olarak bilinir. Fakat bu durum karşısında kablolarda kısa devre ya da kopma yaşanabilir. Bu nedenle de arızanın tam tespiti ve çözümü için Ferroli Econcept Servisi aramanız gerekmektedir.

 

F14 Arızası: Çıkış sensör sorunu: Sensörde hasar, kablolarda kopma ya da kısa devre durumunun yaşandığını anlatan hata kodudur. Böyle bir durumda yapılması gereken herhangi bir işlem olmamaktadır. Çözüm için de servisi aramanız gerekmektedir.

 

F15 Arızası: Fan sorunu: Bu sorun yaşandığı zaman 230 voltluk besleme geriliminde yetersizlik ya da fan motorunda sorun olabilmektedir. Bu durum karşısında kullanıcı olarak herhangi bir müdahalede bulunamazsınız. Çözüm için de mutlaka servis aramanız gerekmektedir.

 

F34 Arızası: Düşük voltaj sorunu: Kombide kış aylarında karşımıza çıkan bir arızadır. Bu durum yaşanıyor ise kombiye gelen voltaj düşük demektir. Bir süre kadar voltaj düzelir umudu ile beklemelisiniz. Eğer uzun süre beklemenize rağmen düzelme durumu olmadı ise Econcept kombi parçaları hasar görmüş olabilir. Böyle bir durumda servisi arayarak yardım almalısınız. Öncesinde de böyle bir sorun yaşanmaması ya da yeniden tekrar etmemesi amacı ile kombiye gelen voltajı düzenlemekte olan regülatörü kullanmanız gerekmektedir.

Ferroli Kombi Arıza Kodları

F35 Arızası: Şebeke frekansı normal değil: Bu durum elektrik şebekesinde sorun olduğunu gösterir. Sorunun çözümlenmesi adına elektrikçiden yardım almanız gerekmektedir. Sorun kombiden kaynaklı ise sizlere Ferroli Kombi Servisi yardımcı olacaktır.

 

F37 Arızası: Sistemin su basıncı düşük: Kombide bulunan suyun yeterli olmadığı olması gerekenden düşük seviyede olduğu hata kodudur. Bu durum karşısında kullanıcı olarak öncelikle cihazı su basmanız gerekmektedir. Kombi altında bulunan monteli durumdaki doldurma musluğu ile kombiye su basarsanız sorun çözümlenecektir. Çözümlenmediği durumlarda yani hatanın devam ettiği durumlarda cihazı resetlemeniz gerekmektedir. Bu işlem de bir işe yaramadı ise servisi yardım için aramalısınız.

 

F39 Arızası: Harici sonda sorunu: Cihazın ısı algılama görevindeki sensöründe sorun olabilir. Bununla birlikte cihazın kablolarında kopma ya da kısa devre durumu olduğu zaman da yine bu sorun meydana gelebilmektedir. Hem arıza tespiti hem de çözümü için mutlaka servisi aramalı ve yardım almalısınız.

 

A41 Arızası: Sensörlerin konum bilgisi: Bu arıza kodu çıkış sensörünün boru ile bağlantısının olmadığını yani bağlantısının kesik olduğunu gösterir. Bu hata kodunda yapmanız gereken bir uygulama bulunmamaktadır. Çözüm için mutlaka Econcept Servisi’ni aramalısınız.

 

F42 Arızası: Kalorifer sensör sorunu: Bu durum karşısında peteklerinizden ısı elde edemezsiniz. Çünkü kalorifer sensöründe sorun olduğu anlamına gelmektedir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman çözüm için mutlaka Ferroli Servisi telefonuna ulaşmalı ve yardım istemelisiniz.

 

Econcept Arıza Kodları ile alakalı bilgileri okuduğunuza göre teknik açıdan yardımları bizlerden alabilirsiniz. Econcept Arıza Kodları konusunda sizlere uzman olan ekibimiz ile yardımcı olacağız.

Ferroli Kombi Arıza Kodları

DOMİCONDENSE MODELİ ARIZA KODLARI

A01 Arızası: Ateşleme yok: Cihazın hiçbir koşulda ateşleme yapmadığını belirtir. Bu durumda gaz kontrolü sağlamalısınız. Gaz girişlerine bakmalı vanaları açık mı diye kontrol ederek kapalı ise açık konuma almalısınız. Eğer gaz girişi konusunda sorun yok ise bu durumda ateşleme ve iyonizasyon elektrodunda sorun olabilir, gaz valfi arızası ya da elektronik kart sorunu meydana gelmiş olabilir. Kullanıcı olarak sorunun çözümlenmesi için Ferroli Domicondense Servsi aramanız yardım talep etmeniz gerekmektedir. Cihaz bu durumda çalışmayacaktır.

 

A03 Arızası: Brülör kapalı iken alev var: Bu durumda elektrotlarda ya da elektronik kartta sorun olabilmektedir. Bu nedenle de diyebiliriz ki kullanıcı olarak cihaza müdahalede bulunamazsınız. Çözüm sizlerin elinde değil servisin elindedir. Böyle bir hatada Domicondens Servisi’ni aramanız gerekmektedir.

 

 

Ferroli kombi F05 Arızası: Hava basınç swich sorunu: Bu durum hava basınç swich kontağının açık olduğunu gösterir. Böyle bir durumda hava basınç swichi kablolarında sorun olabilmektedir. Cihazın kablo tesisatı, fanı, basınç swichi ve diyaframı kontrol edilmeli sorun neyden kaynaklı ise tespit edilip çözümlenmelidir. Bu nedenle de çözüm için servisi aramalısınız.

Ferroli Kombi Arıza Kodları

 

A06 Arızası: Ateşleme sonrasında alev yetersizliği: Cihazın ateşleme yapmasının hemen sonrasında alevin yeterli gelmediğini belirten arıza kodudur.  Bu durumda gaz sistemindeki basınç düşük olabilir. Brülör en düşük basınç değerinde olabilir. Böyle bir durumda mutlaka servisi arayarak yardım istemelisiniz.

 

F10 Arızası: Çıkış sensörü 1 sorunu: Sensör arızası olarak da bilinebilir. Kablolarda kısa devre olması ya da kablolarda kopmanın olma durumu da bu sorunu meydana getirebilir. Bu durum karşısında mutlaka servisi aramalısınız.

 

F11 Arızası: Sıcak su devresi sensör sorunu: Sıcak su sorunu yaşayabileceğiniz bir arıza kodudur. Bu durumda sıcak su sensörü arızalı olabilir. Sensör sorununun yanı sıra cihazın kablolarında kopma veya kablolarında kısa devre durumu da olabilir. Hem kesin tespit hem de çözüm için servis yardımı almalısınız.

 

F14 Arızası: Çıkış sensörü 2 sorunu: Sensörün kablo tesisatında sorun var ise yani kablolarında kopma ya da kısa devre durumu söz konusu ise bu sorun yaşanır. Veya sensör arızası da meydana gelmiş olabilir. Çözüm istiyorsanız bu sorundan kurtulmak adına servisi aramalısınız.

 

F34 Arızası: Besleme gerilim sorunu: Bu durumda cihaza gelen şebeke voltajının olması gereken değerden az olduğunu anlayabiliriz. Yani düşük gelen voltaj sebebi ile cihaz çalışmıyordur. Kısa süreliğine beklemelisiniz. Bu bekleme sonrasında eğer düzelme olmadı ise mutlaka servis yardımı almalısınız. Cihazın elektronik kart gibi önemli olan bir parçası hasar görmüş ya da arızalanmış olabilir. Servis talep ederseniz bu sorun çözümlenebilir. Fakat yine de bu sorunu bir kez daha yaşamamak adına regülatör cihazı kullanabilirsiniz.

 

F35 Arızası: Şebeke frekansı normal değil: Elektrik şebekesinde sorun olduğunu belirten arıza kodudur. Ferroli Servisi’ni arayarak yardım almalısınız. Cihaza müdahaleniz söz konusu olamaz. Elektrik sistemi kontrol edilmeli ve sorun çözümlenmelidir.

Ferroli Kombi Arıza Kodları

F37 Arızası: Sistem su basıncı düşük: Kombide yetersiz su basıncı anlamını taşıyan arıza kodudur. Bu durumda cihazın su basıncı yeterli olmadığında sisteme su eklemeniz yani cihaza su basmanız gerekmektedir. Su basımı 1 ile 2 bar arasında olmalıdır. Bu şekilde su basıldıktan sonra cihaz düzelecektir. Sorun düzelmez ise cihaza reset atabilirsiniz. Yine de bir düzelme durumu olmadı ise servisi arayabilirsiniz.

 

A41 Arızası: Sensörlerin konumlandırılması: Çıkış sensörünün ya da sıcak su sensörünün boru ile bağlantısının olmadığını yani bağlantısının kesildiğini belirten arıza kodudur. Bu durumda sensör doğru konumlandırılmamış ya da arızalı ve bu sebeple düzgün çalışmıyor olabilir. Servis müdahalesi gerekeceği için mutlaka Ferroli Servis‘ini arayarak yardım almalısınız.

 

F42 Arızası: Isıma sensöründe anormallik: Bir neci sensör sorunu olarak adlandırabiliriz. Bu durumda sensör arızalı olduğunu için parça değişimi gerekmektedir. Bu sebeple de yapmanız gereken şey Domicondens Servisi’ni arayarak yardım talep etmektir.

 

F43 Arızası: Eşanjör koruması devrede: Sistemdeki suyun devir daim olmadığını belirten arıza kodudur. Bu durumda bir nevi kombinin sirkülasyon yapmadığını belirtebiliriz. Pompa arızası olarak adlandırmak da mümkün olabilir. Arıza tespiti ve çözümü için servis talebinde bulunmalısınız.

 

F50 Arızası: Modureg sorunu: Kablo tesisatında sorun olabileceğini anlatan arıza kodudur. Bu durumda kablolarda kopma durumu meydana gelmiş olabileceği için servis müdahalesi gerekmektedir. Ferroli Kombi Servisi numarasını aramanız yardım almanız gerekmektedir.

 

Domicondense Arıza Kodları hakkında sunulması gereken bilgileri sizler için sunduk. Bu konuda anlamadığınız her şey için bizleri aramalısınız. Domicondense Arıza Kodları hakkında sizleri bilgilendirerek yardımcı olmaya hazırız.

Ferroli Kombi Arıza Kodları

DOMİTECH MODELİ ARIZA KODLARI

 

Ferroli domitech kombiler son akıllı teknoloji ile üretilmiş cihazlardır. İç donanımlarına bakıldığında ferroli’nin ve diğer markalarında olmayan özellikleri ile kendisini ispatlamış Ferroli domitech kombi Akıllı arıza tespit sistemi ile neredeyse %100 doğru sonuçlar vermektedir.

 

Ferroli domitech A01 Arıza kodu: Brülör ateşleme yapmıyor, gaz yok, elektrot tespit, arızalı gaz valfi,ateşleme gücü çok düşük

Ferroli domitech A02 Arıza kodu: Brülör kapalı sinyali varken alev var, elektrot arızası,kart arızası

Ferroli domitech A03 Arıza kodu: Aşırı sıcaklık korumasının devreye girmesi, ısıtma sensörü hasar görmüştür,sistemde su sirkülasyonu yok,sistemde hava var

Ferroli domitech A04 Arıza kodu: Kart parametreleri arızası, kart parametresi yanlış ayarlanmıştır,

Ferroli domitecH A05 Arıza kodu: Kart parametreleri arızası, fan arızası, kart parametresi yanlış ayarlanmştır, kablolarda kopukluk var, fan kusurlu, kart arızası

Ferroli domitech A06 Arıza kodu: Ateşleme aşamasından sonra alev yetersizliği, gaz sisteminde düşük basınç, brülör minimum basınç kalibrasyonu hatası.

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Ferroli domitech F07 Arıza kodu: Kart parametreleri arızası, kart parametresi yanlış ayarlanmıştır.

Ferroli domitech A09 Arıza kodu: Gaz valfinde anormallik, kablolarda kopukluk var, arızalı gaz valfı.

Ferroli domitech F10 Arıza kodu: Çıkış sensörü 1 arızası, sensör hasarlı, kablo tesisatında kısa devre, kablolarda kopukluk var.

Ferroli domitech F11 Arıza kodu: Sıcak su devresi sensöründe arıza, sensör hasarlı, kablo tesisatında kısa devre, kablolarda kopukluk var.

Ferroli domitech F14 Arıza kodu: Çıkış sensörü 2 arızası, sensör hasarlı, kablo tesisatında kısa devre, kablolarda kopukluk var.

Ferroli domitech F16 Arıza kodu: Gaz valfinde anormallik, kablolarda kopukluk var, arızalı gaz valfı.

Ferroli domitech F20 Arıza kodu: Yanma kontrolü arızası, fan arızası, yanlış diyafram, bacanın ebatları yanlıştır yada tıkalı durumdadır.

Ferroli domitech F21 Arıza kodu: Uygunsuz yanma arızası, son 10 dakika içinde 6 kez f20 arızası.

Ferroli Kombi Arıza Kodları

Ferroli domitech F23 Arıza kodu: Kart parametreleri arızası, kart parametresi yanlış ayarlanmıştır.

Ferroli domitech F24 Arıza kodu: Kart parametreleri arızası, kart parametresi yanlış ayarlanmıştır.

Ferroli domitech F34 Arıza kodu: Besleme gerilimi 180V dan az, elektrik şebekesi problemi.

Ferroli domitech F35 Arıza kodu: Şebeke frekansı anormal, elektrik şebekesi problemi.

Ferroli domitech F37 Arıza kodu: Sistem su basıncı doğru değil, basınç çok düşük, su basıç sivici bağlı değil veya hasar görmüş

Ferroli domitech F39 Arıza kodu: Harici sensör arızası, sensör hasarlı veya kablo bağlantılarında kısa-devre, sıcaklık akışı aktivasyonundan sonra sensörün bağlantısı kesilmiştir.

Ferroli domitech A41 Arıza kodu: Sensörlerin konumlandırılması, çıkış sensörünün veya sıcak su sensörünün boru ile bağlantısı kesilmiş

Ferroli domitech F42 Arıza kodu: Isıtma sensörün’de anormallik, sensör hasarlı.

Ferroli domitech F43 Arıza kodu: Eşanjör korumasının devreye girmesi, sistemde su devir-daimi yok, sistemde hava var.

Ferroli domitech F50 Arıza kodu: Gaz valfinde anormallik, modüle edici operatör kablo bağlantılarında kopukluk var, gaz valfi kusurlu.

Ferroli domitech A51 Arıza kodu: Uygunsuz yanma arızası, tahliye/emme bacasında tıkanma.

 

Ferroli Kombi Arıza Kodları

DİVATOP KOMBİ ARIZA KODLARI

 

Ferroli Divatop A1 Hatası – Alev kesintisi.

 

Ferroli Divatop A2 Hatası – Düzensiz alev.

 

Ferroli Divatop A3 Hatası – Eşanjör koruma.

 

Ferroli Divatop F4 Hatası – Baca termostatı arızası.

 

Ferroli Divatop F5 Hatası – Prosestat arızası.

 

Ferroli Divatop A6 Hatası – 4 dakikada 5 defa alev eksikliği.

 

Ferroli Divatop F8 Hatası – Eşanjör aşırı ısınma.

 

Ferroli Divatop F10 Hatası – NTC kalorifer sensörü bozuk.

 

Ferroli Divatop F11 Hatası – NTC su sensörü bozuk.

 

Ferroli Divatop F14 Hatası – NTC emniyet sensörü bozuk.

 

Ferroli Divatop F34 Hatası – Besleme gerilim arızası.

 

Ferroli Divatop F35 Hatası – Frekans arızası.

 

Ferroli Divatop F37 Hatası – Tesisat basıncı yetersiz.

 

Ferroli Divatop F39 Hatası – Harici NTC sensörü bozuk.

 

Ferroli Divatop F40 Hatası – Tesisat basıncı yüksek.

 

Ferroli Kombi Arıza Kodları

 

Ferroli Divatop F41 Hatası – Sensör koruması bağlı değil.

 

Ferroli Divatop F42 Hatası – İkili sensör okuma farkı nedeniyle koruma.

 

Ferroli Divatop F43 Hatası – Eşanjör koruması.

 

Ferroli Divatop F47 Hatası – Basınç sensörü koruması bağlı değil.

 

Ferroli Divatop F50 Hatası – Moduleg bağlı değil.

 

 

Ferroli Kombi Arıza Kodları

DOMİCOMPACK MODELİ ARIZA KODLARI

 

Ferroli Domicompact F1 Hatası – Brülör ateşlemesi arızası.

 

Ferroli Domicompact F2 Hatası – Brülör yanmıyorken alev işareti yanıyor.

 

Ferroli Domicompact F3 Hatası – Emniyet termostatı açık.

 

Ferroli Domicompact F5 Hatası – Duman termostatı devreye giriyor, ardından kazanın çalışması 20 dakika duruyor.

 

Ferroli Domicompact F7 Hatası – Gidiş sensörü arızalı.

 

Ferroli Kombi Arıza Kodları

 

DOMİPROJECT MODELİ ARIZA KODLARI

 

F1 Kodu: Ferroli kombi ateşleme arızası, Brülör ateşlemiyor, gaz yok veya ateşleme gücü düşük, Ferroli kombi gaz valf arızası, Ferroli kombi elektrot arızası mevcut olabilir.

F2 Kodu: Ferroli kombi alev varken brülör kapalı uyarısı, Ferroli kombi elektrot arızası, Ferroli kombi PCB arızası, elektrot bağlantıları ve kombi kartını kontrol ediniz.

 

F3 Kodu: Ferroli kombi emniyet termostat kesinti arızası, Ferroli kombi ısıtma sensör arızası mevcut olabilir. SiStemde su dolaşımı yok veya sistemde hava var.

 

F5 Kodu: Ferroli kombi hava basınç şalter arızası, baca montajı sorunlu olabilir kontrol ediniz. Ferroli kombi fan arızası, Ferroli kombi prosestat arızası veya kablo bağlantılarında problem olabilir.

 

F7 Kodu: Ferroli kombi çıkış sensör arızası, Ferroli kombi kalorifer sensörü arızalı olabilir. Kontrol ediniz

 

F9 Kodu: Ferroli kombi kullanım suyu sensör arızası, sensör bağlantılarını kontrol ediniz.  Gerekliyse sensörü değiştiriniz

.

F37 Kodu: Ferroli kombi düşük su basıncı arızası, Ferroli kombi bar göstergesi üzerinden su basıncını kontrol ediniz. Düşükse 1.5 bar civarında ayarlayınız.

 

A01 Kodu: Brülör ateşleme yapmıyor ise bu arıza görüntülenir. Gaz kesik olabilir. Ferroli kombi gaz valf arızası, Ferroli kombi elektrot arızası mevcut olabilir. Ateşleme gücü düşük veya gaz valfi kablo bağlantılarında sorun olabilir.

 

A02 Kodu: Brülör kapalı sinyali var iken alev olduğunu gösteren arıza kodudur. Ferroli kombi iyonizasyon arızası, Ferroli kombi elektronik kart arızası mevcut olabilir.

Ferroli Kombi Arıza Kodları

 

A03 Kodu: Aşırı sıcaklık korumasının devreye girmesi ile ortaya çıkar. Ferroli kombi ısıtma sensör arızası, Ferroli kombi sirkülasyon pompası arızası mevcut olabilir.

 

A06 Kodu: Ateşleme sonrası alevin yetersiz olması ile ortaya çıkan arızadır. Gaz sistemindeki düşük basınç ile ortaya çıkar. Ferroli kombi modülasyon ayarı yapılmalıdır.

 

A15 Kodu: Ferroli kombi hava akış arızası durumunda korumanın devreye girmesini belirtir. Ferroli kombi F5 veya F05 arızalarını kontrol ediniz.

 

F10 Kodu: Ferroli kombi çıkış sensörü arızası, sensör ve bağlantıları kontrol edilmeli gerekliyse değiştirilmelidir.

 

F9 Hatası – Kullanım suyu sensörü arızalı

 

F11 Kodu: Ferroli kombi sıcak su sensörü arızası, sensör ve bağlantılarını kontrol ediniz.

 

F14 Kodu: Ferroli kombi kalorifer sensör arızası, kablo bağlantılarında kısa devre varmı kontrol edilmelidir.

 

F34 Kodu: Ferroli kombi düşük voltaj arızası, şebeke elektriği kontrol edilmelidir.

 

F35 Kodu: Ferroli kombi elektrik arızası, şebeke elektriğini kontrol ediniz.

 

F37 Kodu: Ferroli kombi düşük su basınç arızası, Ferroli kombi su basınç siviç arızası olabilir. Ferroli kombi su basma işlemi ile sistem suyunu doldurunuz.Düşük sistem basıncı.

 

F39 Kodu: Ferroli kombi harici sensör arızası, sensör bağlantılarını kontrol ediniz.

 

A41 Kodu: Ferroli kombi sensör konum hatası, sensörlerin boru ile bağlantısı kesilimiş olabilir kontrol ediniz.

 

F42 Kodu: Ferroli kombi ısıtma sensör arızası, sensörü değiştiriniz.

 

F43 Kodu: Ferroli kombi eşanjör korumasının devreye girmesi, sistemde hava olabilir veya Ferroli kombi devirdaim pompa arızası mevcut olabilir.

 

 

 

 

 

 

No Comments

Post A Comment