Ariston – Beyaz Eşya

ariston

Ariston Servis

Ariston Avrupa’nın en çok tercih edilen markalarından bir tanesidir ve ülkemizde de yoğun biçimde kullanılmaktadır. İtalyan makine endüstrisinin kaliteli ürünlerini sunan Hotpoint-Ariston markalı ürünleriniz elbette dönemsel olarak Ariston servis ihtiyacı duyacaktır. Bu durumda size kaliteli hizmeti kimin vereceğini biliyor musunuz? Yüksek maliyetlere katlanmadan fabrika standartlarında hizmeti alabileceğiniz kaynağa ulaştınız. Şimdi bizden Ariston Hotpoint ürünlerinin servis ve bakım hizmetlerini alabilir, eşyalarınızı uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Ekonomik ve Kaliteli Ariston Servis Hizmetleri

Firmamız, mümkün olan en uygun maliyetlerle, kaliteli Ariston servis hizmeti verir.  Bu kapsamda

  • Ariston buzdolabı servisi
  • Ariston çamaşır makinesi servisi
  • Ariston bulaşık makinesi servisi

hizmetleri sunar ve diğer ev eşyalarınız ve küçük ev aletleriniz için destek hizmetleri veririz. Ürünlerin fabrika yönergelerine uygun biçimde gerçekleştirdiğimiz arıza tamir işlemlerimizde, Ariston Hotpoint orijinal yedek parçalarını kullanır, onarım sonrasında güvende olmanızı sağlarız. Beyaz eşya servis hizmetlerimiz noktasında bize güvenebilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir

Ariston Servis ihtiyaçlarınızda, elbette bizimle denk kalite seviyesinde hizmet veren servislere ulaşabilirsiniz. Bizim farkımız size tam olarak ihtiyacınız olan çözümü sunmak ve en uygun maliyeti ortaya çıkarmaktır. Makinenizin arıza giderme sürecinde, onarım yapılması mümkün parçayı değiştirmez, size yüksek maliyetleri bu sebeple çıkarmayız. Fayda-maliyet ölçeğinde en doğru arıza onarım prosedürünü tercih ederiz. Ariston marka olarak yedek parça fiyatları bakımından yüksek sayılabilecek bir ürün grubunu temsil eder. Bu nedenle biz size makul maliyetleri sunacak kaliteli çözümleri sunarız. Bunun için nitelikli işçilik sarf ederiz ki, bu sayede onarımı yapılan parçalarınız için fabrika performansı bekleyebilmeniz dahi mümkün olabilir. Biz işimizi en iyi şekilde yaparken, sizinle tüm Ariston Servis ihtiyaçlarınız için biz yeniden görüşmeyi arzularız. Bu noktada sizi yanıltmadan, en doğru sonuca yönlendiririz.

İstanbul Ariston Servis

Ariston Servis hizmetlerimiz kapsamında, tüm İstanbul’a hizmet veriyoruz. Mümkün olan ürünlerin yerinde tamir işlemlerini gerçekleştiriyor veya taşınması gereken ürünlerinizi adresinizden alarak arıza onarım işlemleri tamamlandığında adresinize teslim ediyoruz. Bu süreçte makinenize gözümüz gibi bakıyor ve en ufak hasara izin vermiyoruz. Bizim için önemli olan memnuniyetinizdir. Bunun için en yüksek kaliteyi garanti ediyoruz. Bize Ariston hotpoint servis numarası 0212 472 99 99 üzerinden dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.