Ariston Kombi Servisi

ariston

Ariston Kombi Servisi

Kombiniz evinizin oldukça önemli bir parçasıdır. Yaz aylarında bile, insanların büyük çoğunluğu ısınma için kullanmasa bile, çoğu ev kombi sahibi, duş, banyo ve diğer ev aktiviteleri için her gün kombiyi kullanmaya devam ediyor. Ariston Kombi Servisi, 12 ay ihtiyaç duyulan kombiniz için en iyi hizmeti sağlamaktadır. Kombinizin bütün yıl boyunca ne kadar çok çalıştığını düşünürseniz, yıllık bir Ariston Kombi Servisi bakımı yaptırmanız önemlidir. Bunu yaparak, merkezi ısıtma sisteminizin yıl boyunca verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilir. Kış aylarında sizi hayal kırıklığına uğratmayacağınız güvenilir bir kombiye sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.  Ariston Kombi Servisi, ölümcül karbon monoksit sızıntısına neden olabilecek herhangi bir hasarı, sorunu veya problemi tanımlayabilmesi ve tamir edebilmesi nedeniyle, düzenli Kombi Servisi, güvenlik açısından önemlidir.

Ariston Kombi Servisi, Bakım ve Onarım

Ariston Kombi Servisi, Bakım için mevcut güvenlik yönetmeliklerine ve standartlarına uyarak kombi ilgili tüm alanların (radyatörler vb.) denetimini gerçekleştirir. Sistemdeki pislikleri veya kirleri temizleyerek ve hasar görmüş parçaları onarır veya değiştirir. Ariston Servisi, bakım sırasında, kombi gövdesini söker ve tüm iç bileşenleri (ısı eşanjörü, brülör ve ana enjektör gibi) kontrol eder. Kıvılcım veya sensör probunun temiz olup olmadığına bakar. Tehlikeli karbon monoksit sızıntılarını kontrol etmek için bir gaz sızdırmazlığı testi yapar. Kazanın verimli şekilde yanmasını sağlamak için gaz vanasını bir baca gazı analiz cihazı ile test eder. Baca klemenslerinin tıkanmadığından ve iç baca bileşenlerinin düzgün bir şekilde kapatıldığından emin olur. Ariston Servisi, bakım bittikten sonra kombinizin, düzgün çalıştığından emin olmak için çalıştırır. Tahmini Ariston Kombi Servisi, Bakım ve onarımı yaklaşık bir saat sürer, Tabi Ariston Kombi arızalı değilse. Ariston Kombi Teknik Servisi elemanı bakım bittiğinde, tamamladıkları işlerin ayrıntılarını içeren bilgiyi size sunacaklardır.

Ariston Kombi Teknik Servisi

Ariston Kombinizle alakalı her türlü arıza ve tamiri için, kolay ve sıkıntısız bir şekilde hallede bilmeniz için Ariston Teknik Servisi yanınızdadır. Ariston Servisi arızalarınız için,  0212 472 99 99 nolu telefonu aramanız yeterlidir. Ariston Kombi Teknik Servisi elemanları en kısa sürede yanınızda olacaklardır.