Arcelik Kombi Servisi

arçelik

Arcelik Kombi Servisi

Kombinizin güvenli çalıştığından emin olmak için kombinizin yılda bir kez Arcelik Kombi Servisi tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Eğer kombiniz düzgün çalışmıyorsa, karbon monoksit sızdırmaya başlayabilir, bu tehlikeli bir durumdur. Çoğu kombilerde, garanti şartlarının devam etmesi için yılda en az bir kez bakım hizmeti almanız gerekmektedir. Arçelik Kombi Servisi sadece evinizin rahatını değil, aynı zamanda bütçenizi de düşünür. Size en uygun olan hizmeti vermek için sürekli kendini yeni teknolojilerle geliştirmektedir.

Arçelik Kombi Servisi Bakım Hizmeti

Arçelik Kombi Servisi, sonradan masraflı bir tamir faturalarıyla karşılaşmamanız için gerekli her türlü bakımı yapmaktadır. Kombi bakımı düşünülenin aksine lüks değil ihtiyaçtır. Evinizin konforunu emanet ettiğiniz Arçelik Kombi size en iyi hizmeti vere bilmesi için doğru çalışması gerekmektedir. Bakımı yapılmayan kombi en ihtiyaç olduğu zamanda bozulabilir ya da sizin anlamadığınız bir şekilde gaz faturasını yükselte bilir. Arçelik Bakım Servisi hem fatura giderinizi hem de tamir masraf giderinizi düşürebilir. Arçelik Kombi Servisi, kombinizde herhangi bir sorun varsa, teknik servisimiz elemanlarımızla size doğru olan teşhis için en doğru bilgiyi verecektir. Arçelik Servisi olarak yaptığımız tüm işlemler firmamız güvencesinde olup hizmetlerimizin arkasında olacağız.

Arçelik Kombi Servisi Arıza ve Tamir

Kombinizde sıcak su veya ısınma yoksa bazı kombi problemleriyle baş başasınız demektir. Bu tür durumlarda size yardımcı olabilecek Arçelik Servisi tarafından, arıza ve tamir ihtiyaçlarınız için kombinizin en yüksek standartlarda onarılacağından emin olabilirsiniz. Kombinizin çalışmaması, pilot ışığının sönmesi, basınç kaybı, peteklere sıcak su gelmemesi, kendi kendine kapanması gibi durumlar kombinizde bazı şeylerin ters gittiğini gösteriyor demektir. Arçelik Kombi Servisi, garantili yedek parça hizmetiyle kombinizin tüm onarımını yapıp ilk günkü performansına kavuşturacaktır.

Arçelik Kombi Teknik Servisi

Arçelik Kombi Teknik Servisi olarak tüm çalışanlarımız sertifikalı ve eğitimlidir. Yılların getirdiği tecrübeyle kombinize en iyi şekilde bakacaklardır. Arçelik Kombi Teknik Servisi, sizin istediğiniz her an yardıma hazırdır. Esnek randevu saatleriyle, mağduriyetinizi en kısa zamanda gidereceklerdir. Kombinizle alakalı bir sıkıntı yaşadığınızda Arçelik Kombi Teknik Servisi 0212 472 99 99 nolu numaradan araya bilirsiniz. Arçelik Kombi Teknik Servisi her zaman yanınızda olacaktır.