Alarko Kombi Servisi

alarko

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi evinizin önemli bir parçasıdır. Isıtma ve sıcak su sağlamak için ona güveniyorsunuz. Alarko Kombinizin üzerinde bir bakım yapmak, yıl boyunca sorunsuz çalışmasını sağlar. Alarko Kombi Servisi , arıza ve tamirlerin önlenmesi için bir bakım servisi gerçekleştirecektir. Ayrıca, kombinizi daha verimli kullanmanın tavsiyelerini de siz değerli Alarko Kombi kullanıcılarına sunacaklardır.

Alarko Kombi Servisi Bakım Hizmeti

Alarko Kombinizin düzenli olarak Alarko Kombi Bakım Servisi gözükmesi, arıza riskini azaltabilir ve kombinizin ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Alarko Kombi Bakım Servisi çağırdığınızda kombinize aşağıda ki uygulamalar yapılır uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılır.

  • Kombinizin tüm baca yapısı tam olarak incelenecek
  • Herhangi bir enjektörün ve ısı değiştiricinin temizlenmesi,
  • Ateşleme cihazlarının muayenesi, yani pilot ışıklar veya kıvılcım, alev algılama elektrotları bakımı
  • Tüm contaların bütünlüğünü kontrol etme daha detaylı bilgi için videomuzu seyredebilirsiniz.

 

Alarko Kombi Tamir ve Onarım Servisi

Alarko Kombi Servisi, talimatlara uygun olarak kombinizi test edecektir. Alarko Kombi Tamir ve Onarım Servisi, kombinizin, çalışma basıncının, baca etkinliğinin, tüm havalandırma gereksinimlerinin mevcut standartlara uygunluğu ve kombinin sürekli kullanım için güvenli olup olmadığını test eder. Kombi Servisi, yanma analizi ve üreticinin talimatları tarafından belirlenen toleranslara karşı ölçümü, arızalı olan ekipman ve gaz bağlantılarının testi, ısıtma ve sıcak suyun fonksiyonel testi ile kombinizi ilk günkü performansına kavuşturur.

Alarko Kombi Teknik Servisi

Kombi tesisatı ve ısıtma arızaları veya sorunları Alarko Kombi Servisi tarafından çözüme kavuşturulur. Alarko Teknik Servisi olarak güvenliğinizi kendi güvenliğimiz gibi ciddiye alırız. Bu sebeple en ufak sıkıntıyı bile çok fazla araştırırız. Alarko Teknik Servisi, kombinizle alakalı süreçlerinin mümkün olan en yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uyulmasını sağlamak için şirket prosedürleri takip eder. Alarko Kombi Servisi personellerinin hepsinin yetkinlik belgesine sahip olması size verdiğimiz değerin göstergesidir. Sizin güvenliğiniz ve konforunuz Alarko Kombiye, Alarko Kombinin güvenliği de bize emanettir. Kombiyle olan tüm ihtiyaçlarınız için Alarko Kombi Servisi arızalarınız için 0212 472 99 99 nolu telefondan arayabilirsiniz. Alarko Kombi Teknik Servis her zaman yanınızda, aramanız yeterlidir.

 

Alarko Kombi Arıza Kodları için linke tıklayınız