Alarko Klima Servisi

alarkocarrier

Alarko Klima Servisi

Alarko Klima Servisi, acil durumlarınızı hızlı ve doğru bir şekilde çözmek için tecrübeli teknisyenlerimiz her zaman, 7/24 yanınızda olacaklardır. Alarko Klima Servisi ekibi uzman eğitimler alıp en iyi teşhis ekipmanlarını kullanır. Servis prosedürlerini takip ederler. Alarko Klima Servisi aradığınızda öncelikle ihtiyacınıza yönelik, yetenekli ve tecrübeli bir profesyonel tarafından hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Alarko Klima Servisi ve Alarko Bakım Onarım

Klima sistemleri size uzun yıllar konfor sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ancak düzenli bakımın yapılmaması, pahalı sorunlara ve klimanızın performansının düşmesine neden olabilir. Bir klima sistemi ile ilgili problemleri önlemenin en iyi yolu, sistemin, problemler gelişmeden önce düzenli olarak sürdürülmesini sağlamaktır. Ancak bazen düzenli klima bakım bile arızaları önleyemez. Sıcak havalar başlamadan önce veya klima sisteminizdeki herhangi bir sorunu tespit etmeden önce Alarko Klima Servisi ve Bakım Onarım birimini aramak akıllıca olur. Detaylı bilgi için videomuzu seyredebilirsiniz.

 

 

Alarko Klima Teknik Servisi

Klima sistemlerinde ortaya çıkan sorunların çoğu, kir, toz ve döküntülerden kaynaklanır. Sisteminizde temel bakımı yapmak için Alarko Klima Tamir Servisi teknisyenimizi aradığınızda, klima arıza ekibimiz, sisteminizin zamanla kirlenen belirli parçalarına dikkat edecektir. Alarko Klima Tamir Servisi’ne göre, özellikle en çok dikkat edilmesi gereken, hava filtresi değişimidir. Cebri hava ısıtma ve soğutma sistemleri, havadaki toz, polen ve diğer partikülleri uzaklaştırmak için hava filtrelerine dayanır, böylece buharlaştırıcı bobinde kir birikintileri oluşur veya evin içinde dolaşırlar.

Cebri hava sisteminizdeki her bir hava işleme ünitesinin kendi hava filtresi olacaktır. Bazı klima sistemleri hava filtreleri yeniden kullanılabilir, diğerleri ise kirli olduklarında değiştirilmelidir. Alarko Klima Teknik Servisi size hangi filtre tipini verdiğini söyleyebilir, doğru boyutun kullanıldığını onaylar ve filtrenin nasıl değiştirileceğini veya temizleneceğini gösterir.

Alarko Klima Servisi Her Zaman Yanınızda

Klimanıza bakım, onarım ve tamir servisi hizmeti almak için Alarko Teknik Servisi profesyonel ekibine güvene bilirsiniz. Klimanızın düzenli bakımdan daha fazlasını gerektirmesi durumunda yada hakkettiğiniz konforu verememesi durumunda, Alarko Servisi, sizlere her zaman yardımcı olabilecek, klima teknik servisi personeli vardır. Alarko uzmanlarımız, klima sisteminizi kontrol edecek ve masraflı problemler ortaya çıkmadan sorunları çözecektir. Randevu ayarlamak veya sorununuza çözüm bulmak için( alarko servis numarası) 0212 472 99 99 nolu  telefondan bizi arayabilirsiniz. Alarko Klima Servisi ve Bakım Servisi hizmetinizde olacaktır.

 

Alarko Klima Arıza Kodları için linke tıklayınız.